RU LV
Iesniegt sūdzību
"On-line" E-pieraksts pie ārstiem

22405487 (zobārstniecība)

29827354

SākumsCenrādisPediatriZobārstniecībaSāls alaKosmētiskā zobu restaurācija
Kosmētiskā zobu restaurācija

Lielu uzmanību mūsdienu cilvēks velta savam izskatam. Tas nav noslēpums, ka, veidojot pozitīvu iespaidu par sevi, ir ļoti svarīgs viņa šarms un smaids. Zoba kosmētiskā atjaunošana – tā ir manipulācijas, kas ļauj atjaunot sadrupuša zobu, lai neatšķiratos no veseliem blakus esošiem zobiem, kā ārī labot nelielus sakodiena defektus. Mūsdienu stomotoloģiskie materiāli ļauj sasniegt dabisko spīdumu un krāsu pēc zobu restaurācijas.

Zobu restaurācijas etapi ar kompozīta materiāliem :

  • pacienta sagatavošana
  • zoba sagatavošana plombēšanai
  • zoba restaurācija

Ar pacienta sagatavošanu zoba restaurācijai saprot : mutes dobuma apskāte, nelabvelīgo faktoru atklāšana, kas trauce zobu restaurāciju (smaganu asiņošana, gļotādas pietūkums, slikta mutes dobuma higiēna) un ta likvidēšana.

Talāk notiek zoba restaurācija. Zoba plombēšana no restaurācijas atšķiras ar to, ka pie zoba plombēšanas stomatologs atjauno zoba funkcionālo parametrus (zobu kroniša formu, zoba piedalīšana košļajuma procesā). Zobu restaurācija ietver zobu funkcionālos un astētiskos parametrus, tā krāsu, dzidrumu,anatomisku formu, dabisku atjaunotā zoba spīdumu un zobu atjaunošanu.

Cena:
no 40,00LVL/56.91EUR

Kontakti:
+371 67598810
+371 27084322